Gratis verzending vanaf 60 euro, anders va 2,95
Op werkdagen voor 15u besteld, binnen 1-2 dagen verzonden
Nu 20% korting op alle vegan eiwitpoeders
Live Puri
  • Shop
    • EiwitpoederEiwitpoeder zoals het hoort: puur, lekker en effectief.
    • Vegan eiwitpoederPlantaardige proteïnes van Europese bodem.
    • Protein OatsEiwitrijke, vezelrijke en waanzinnig lekkere oats.
    • CollageenDe meest kwalitatieve en complete formule.
    • MaaltijdvervangersJouw ideale ontbijt- of lunch alternatief.
    • VitaminesKrachtige, pure plantaardige vitamines en mineralen.
    • Alle producten
  • Collageen
  • Eiwitpoeder
  • Vitamines
  • Recepten
  • Rewards

Eiwitrijke recepten met Live Puri

Ontdek hieronder de lekkerste eiwitrijke recepten met eiwitpoeder. Meer dan 200 unieke, makkelijke en gezonde recepten!
Alle Vegan Koolhydraatarm Ontbijt Tussendoortjes Lunch Smoothies Dessert Hoofdgerechten Post-workout
Eiwitrijke bounty's Live Puri

Eiwitrijke bounty’s

Koolhydraatarm
Eiwitrijke frozen yoghurt bites met pure chocolade

Eiwitrijke frozen yoghurt bites

Tussendoortjes
Eiwitrijk bananenbrood met appelvulling

Eiwitrijk bananenbrood met appelvulling

Ontbijt
Eiwitrijke Iced Chai Latte

Eiwitrijke iced Chai Latte

Tussendoortjes
Oranje eiwitrijke koningsdag smoothie

Eiwitrijke oranje smoothie

Vegan
Eiwitrijke vegan Koningsdag taartjes

Eiwitrijke vegan Koningsdag taartjes

Vegan
Eiwitrijke ontbijtkoekrepen Live Puri

Eiwitrijke ontbijtkoekrepen

Ontbijt
Live Puri eiwitrijke kwarkcake zonder suiker

Eiwitrijke kwarkcake zonder suiker

Tussendoortjes
Glutenvrije bananencake met pecannoten

Glutenvrije bananencake met pecannoten

Tussendoortjes
eiwitrijke holy moly bollen (eiwitrijke oliebollen)

Eiwitrijke HolyMoly bollen

Tussendoortjes
Proteine pompoencake met kokos bacon

Proteïne pompoencake met kokos bacon

Ontbijt
Eiwitrijke chocolate chip cookies

Eiwitrijke Chocolate Chip Cookies

Ontbijt
1 2 3 4 … 15
Live Puri

Schrijf je nu in en ontvang 10% korting op je eerste bestelling!

Over Live Puri
  • Over Live Puri
  • Live Puri Rewards
  • FAQ
  • Affiliate van Live Puri
  • Blog
  • Contact
  • Verzending en Retouren
  • Bestelling herroepen
Productcategorieën
  • Protein oats
  • Collageen
  • Eiwitpoeder
  • Vegan eiwitpoeder
  • Maaltijdvervangers
  • Vitamines
  • Starterspakket
  • Natuurlijke zoetstof
  • Voordeelverpakkingen
Volg Live Puri
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
© Live Puri 2026
  • Algemene Voorwaarden
  • Verzending en Retouren
  • Cookies
  • Privacy
  • ⚡ door Melvin